KALENDARZ ZAWODÓW 2019

No Calendar Events Found or Calendar not set to Public.

Call of Duty 2020

Dynamiczne zawody dwubroniowe Call of Duty wg BRASS 2020

Termin: 16 sierpnia 2020 godz. 9.00 - mecz główny 15 sierpnia 2020 godz. 9.00 przedmecz dla obsługi Miejsce: Strzelnica Racław k/Gorzowa Czas: 09:00 – 17:00 Wpisowe: 180,00 zł , klubowicze GTS BRASS – 150 zł.

Zawody mają charakter dynamiczny, wymagające wykonania również określonych zadań. Stopień trudność zadań pozwala na ich wykonanie zawodnikom o różnym wieku, wzroście i masie ciała. Zawody zostaną rozegrane w jednej klasie sprzętowej : OPEN - każdy walczy tym co ma ;)

Dla zawodników w wieku powyżej 50 lat ( ukończonych do dnia zawodów) przewidziano dodatkową klasyfikację w klasie WETERAN. Dla Pań przewidziano klasę LADY ( przy minimum 3 zgłoszeniach).

Zawody zostaną rozegrane na 5 torach w składach po 10 osób. Minimalna liczba strzałów ok 200 ( 100 pistolet, 100 karabin): Sponsorzy zawodów:

LINKI do naszych SPONSORÓW:

Darz bór

Dzikarz

Helikon

Direct Action

WBP Rogów

DMA reloading

Expand

PFA

MMR Lakiernia

Motocykle Kłodawa

Sklep Gunner

Agro Zdrojno

Wszelkie pytania kierować do Marka na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FORMULARZ REJESTRACYJNY ZOSTANIE OTWARTY 19 Lipca 2020r. o godz. 20.00 na: https://practiscore.com/call-of-duty-wg-brass-2020-08-16-raclaw/register

Zawodnicy biorący udział w zawodach po dokonaniu rejestracji są zobowiązani do dokonania opłaty startowej w terminie nie późniejszym niż do 31 lipca 2020r.

Wpłaty prosimy kierować na konto na konto mBank 93 1140 2017 0000 4302 1309 4897 dla Stowarzyszania GTS BRASS Gorzów Wlkp. z tytułem wpłaty : „Nazwisko, imię CoDBRASS2020”

Ilość miejsc w meczu głównym i przedmeczu jest ograniczona i nie będzie zwiększona. Po wyczerpaniu wolnych miejsc lista startowa zostanie zamknięta. Opłata startowa nie podlega zwrotowi, ale może zostać przeniesiona na innego zawodnika. Opłata startowa przeznaczona jest na pokrycie kosztów organizacji zawodów Call of Duty wg BRASS 2020.

Uwaga – zawodnik zostanie zarejestrowany na liście startowej tylko po wypełnieniu formularza rejestracyjnego oraz po dokonaniu opłaty startowej na konto bankowe. Osoby bez opłaty będą wpisywane wyłącznie na listę rezerwową. Wpisanie na listę rezerwową nie gwarantuje startu w zawodach, a o kolejności rejestracji decyduje kolejność wpłat. W przypadku braku wolnych miejsc w wybranym składzie rezerwujemy sobie prawo wpisania zawodnika do innego składu niż deklarowany. Informację o ochronie Waszych danych osobowych, które przekazujecie nam w związku z rejestracją Waszego udziału w zawodach, znajdziecie na stronie www.brass.org.pl

Wypełnienie przez zawodnika formularza rejestracyjnego jest jednocześnie potwierdzeniem zapoznania się i akceptacji regulaminu zawodów GTS BRASS, który jest dostępny z zakładce do pobrania/dokumenty BRASS na www.brass.org.pl

Po zakończeniu zawodów w dniu 16.08.2020r. zostaną wręczone nagrody dla 5 najlepszych zawodników w klasie OPEN oraz w klasie Weteran i klasie LADY. Wśród zawodników, którzy będą obecni na ceremonii zakończenia zwodów zostaną rozlosowane nagrody od sponsorów. Ufundowana broń w tym nagroda główna w postaci karabinu Jack 5,56 mm zostanie rozlosowana wśród wszystkich zawodników, niezależnie czy będą na ceremonii czy też nie. Obiór wygranej lub wylosowanej broni i amunicji następuje wyłącznie w sklepach z bronią, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Zawody odbędą się NIEZALEŻNIE od warunków pogodowych.

Klasyfikacja generalna BRASS

1. Krycki Marek

2. Kapuściński Wojciech

3. Urbaniak Sławomir

 

 Pełne wyniki wszystkich zawodników tutaj

GTS BRASS

Gorzowskie Towarzystwo Strzeleckie „B.R.A.S.S.” powstało w 2011 roku. Założycielami Stowarzyszenia są ludzie w różnym wieku, wykonujący różne zwody, których łączy jedna pasja… szeroko pojęte strzelectwo...

Gorzowskie Towarzystwo Strzeleckie BRASS