Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie

TEMAT: SHERIF 2016

SHERIF 2016 5 lata 4 tygodni ago #1159

  • SZCZUR
  • SZCZUR Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 212
  • Thank you received: 2
  • Oklaski: 2
Witam.
Po wysiłkowym otwartym CoD2016 czas na rozgrywki wewnętrzne.
W tym roku Szeryf BRASS zaplanował trochę inną formułę zawodów
24 września od godziny 08.00 w znanym wszystkim miejscu, rozpoczną się zapisy dla odważnych pretendentów do złotej gwiazdy.
W 2016 roku kandydaci do wykonania będą mięli 8 zadań pistoletowych ( min 42 strzały) oraz 4 strzelbowe (min 24 strzały).
Kolejność zapisów na liście będzie będzie odpowiadała numerowi startowemu zawodnika. Wszyscy zawodnicy wykonują zadania jeden po drugim całą grupą (są na prawdę krótkie a jeszcze jak będzie dyscyplina to skończymy przed 14.00). Aby było sprawiedliwie Szeryf zawsze wykonuje zadanie jako pierwszy. Kolejne numery zostaną wytypowane drogą losowania. Cała grupa po wykonaniu zadania nr 1 przejdzie do wykonywania zadania nr 2 potem nr 3 itd. Zadania nie będą omawiane wcześniej niż bezpośrednio przed ich wykonaniem. Po wykonaniu wszystkich zadań pistoletowych nastąpi 20 min przerwa na zmianę broni i zimne przekąski oraz ciepłe napoje. W czasie paszowania przez większą część grupy (jak zwykle do roboty nie będzie wielu chętnych) tor pistoletowy zostanie zmodyfikowany do potrzeb konkurencji strzelbowych. Całość sędziowania (za wyjątkiem startu Szeryfa) bierze na siebie Szeryf.

UWAGA!!! Po zakończeniu zapisów oraz zebraniu się całej grupy nie będzie możliwości dołączenia się od kandydatów lub powrotu do swojego bagażu po dodatkowy sprzęt. Wszystko zabieramy ze sobą i wykonujemy zawody z tym z czym przyszliśmy. Ubiegając pytania, nie trzeba mieć ze sobą strzelby na torach pistoletowych będzie czas na przygotowanie się w czasie przerwy (20min pamiętamy???). Jeżeli kandydat nie posiada broni i pożycza od kolegi to proszę żeby miał chociaż na sobie kaburę i ładownice co pozwoli na zaoszczędzenie czasu.

UWAGA!!! o wygranej zdecyduje łączny czas ze wszystkich zadań pistolet + strzelba

UWAGA!!! zadania skonstruowano tak aby ogarnąć je dwoma magazynkami pistoletowymi po 15naboii oraz strzelbą typu pump-action z magazynem pięcio nabojowym. Jeżeli posiadacie więcej magazynków do pistoletu to proszę zabrać będzie łatwiej dla wszystkich.


Reasumując:
08.00 - 09.00 zapisy
09.10 - tradycyjnie wciągnięcie flagi
09.30 - Szeryf oddaje pierwszy strzał na zadaniu pistoletowym nr 1
20min - przerwy
- zadania strzelba
14.00 - wręczenie gwiazdy zwycięzcy (mam nadzieję)

POWODZENIA
SZERYF
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.162 seconds

Klasyfikacja generalna BRASS

1. Krycki Marek

2. Kapuściński Wojciech

3. Urbaniak Sławomir

 

 Pełne wyniki wszystkich zawodników tutaj

GTS BRASS

Gorzowskie Towarzystwo Strzeleckie „B.R.A.S.S.” powstało w 2011 roku. Założycielami Stowarzyszenia są ludzie w różnym wieku, wykonujący różne zwody, których łączy jedna pasja… szeroko pojęte strzelectwo...

Gorzowskie Towarzystwo Strzeleckie BRASS