KALENDARZ ZAWODÓW 2019

  • 30 Cze
    Kontrofensywa Wiosenna 30 Cze 2019 All Day

  • 06 Lip
    BRASS IPSC vol. 2 06 Lip 2019 All Day

  • 17 Sie
    Call of Duty 17 Sie 2019 All Day

  • 30 Cze - 17 Sie
  • 14 Wrz - 20 Paź
  • 10 Lis - 01 Gru
LP Imię i Nazwisko TEST FBI PKT BRASS KOSTRZYN LUTY PKT WIOSENNE PKT WIELKANOCNE PKT OFENSYWA WIOSENNA PKT BRASS IPSC PKT SZERYF BRASS PKT RAZEM
1 KUBICA MARIUSZ 300 100 0 0 247,1 86,4 0 0 337,1 90,1 278,3 100,00 392,12 100,00 476,5
2 KUBICKI DARIUSZ 229,4 76,5 164 82 241,8 84,6 175,4 59,5 169,5 45,3 179,6 64,54 206,68 52,71 465,1
3 DOMARADZKI GRZEGORZ 286,5 95,5 0 0 255,7 89,4 294,6 100 0 0 224,1 80,51 369,06 94,10 459,5
4 DUSZAK BOGDAN 257,2 85,7 186 93 249,7 87,3 223,5 75,9 221,0 59,1 0,0 0,00 163,44 41,68 442,6
5 DUSZAK ADAM 0 0 200 100 286 100 286,9 97,4 265,0 70,8 0,0 0,00 236,77 60,38 428,6
6 PRZYBYŁO LEONARD 220,5 73,5 157 78,5 234 81,8 234,8 79,7 0 0 175,6 63,08 181,59 46,31 422,9
7 NIEMCZUK PAWEŁ 255,9 85,3 0 0 259,2 90,7 262,7 89,2 0 0 226,4 81,33 260,98 66,56 413,1
8 KOLASIŃSKI ADRIAN 128,4 42,8 163 81,5 169,3 59,2 0 0 236,3 63,2 237,2 85,20 270,93 69,09 401,0
9 KRYCKI MAREK 277,3 92,4 0 0 0 0 279,4 94,9 374,1 100,0 0,0 0,00 360,31 91,90 379,2
10 PIKULIK JAKUB 70 23,3 162 81 170,8 59,7 214,2 72,7 192,4 51,4 127,5 45,81 169,40 43,20 377,1
11 BABIJ-RADZIWANOWSKI MARCIN 264,5 88,2 0 0 226,3 79,1 244,9 83,2 251,9 67,3 0,0 0,00 195,90 49,96 367,8
12 JARECKI PIOTR 73,3 24,4 96 48 181,7 63,5 200,4 68 171,1 45,7 176,7 63,49 155,83 39,74 352,9
13 ZAPADKA ŁUKASZ 197,2 65,7 154 77 225,6 78,9 216,3 73,4 203,8 54,5 0,0 0,00 0,00 0,00 349,5
14 PIĄTKOWSKI CEZARY 223,6 74,5 0 0 240,4 84,1 226,7 77 238,6 63,8 0,0 0,00 176,54 45,02 344,4
15 STRZELECKI PRZEMYSŁAW  153,1 51 139 69,5 150,6 52,6 157,3 53,4 190,6 51,0 165,6 59,49 0,00 0,00 336,9
16 BESKA MAREK 165,2 55,1 0 0 192,9 67,4 176,2 59,8 197,4 52,8 168,1 60,41 37,99 9,70 305,2
17 KARCZMARSKI MICHAŁ 186,0 62,0 0 0 182,2 63,7 97,3 33,0 202,2 54,1     272,14 69,40 282,2
18 REWERS PIOTR 169,3 56,4 0 0 135,3 47,3 158,6 53,8 156,7 41,9 109,4 39,31 98,80 25,20 264,0
19 CEJBA JAN 186,6 62,2 0 0 231,3 80,9 247,9 84,2 0 0 0,0 0,00 142,76 36,41 263,7
20 ULAŃSKI PIOTR 226,2 75,4 0 0 268,3 93,8 211,6 71,8 0 0 0,0 0,00 0,00 0,00 241,0
21 MICHAŁOWICZ ADAM 188,3 62,8 0 0 183,4 64,1 169,7 57,6 0 0 0,0 0,00 189,44 48,31 232,8
22 RACZYCKI PATRYK 180,5 60,2 0 0 0 0 0 0 223,9 59,8 131,6 47,28 254,45 64,89 232,2
23 MISZCZYK GRZEGORZ 216,8 72,3 0 0 210,2 73,5 246,5 83,7 0 0 0,0 0,00 0,00 0,00 229,5
24 DROGOSZ PIOTR 0 0 177 88,5 214,2 74,9 0 0 0 0 176,4 63,37 0,00 0,00 226,8
25 DUDZIC MATEUSZ 194,9 65 0 0 211,1 73,8 253,5 86,1 0 0 0,0 0,00 0,00 0,00 224,9
26 JASKÓLSKI DANIEL 174,1 58 0 0 195,3 68,3 230,4 78,2 0 0 0,0 0,00 67,54 17,22 221,7
27 KRUPA BARTŁOMIEJ 188 62,7 0 0 159,1 55,6 186,9 63,5 0 0 0,0 0,00 140,61 35,86 217,7
28 TROJANOWSKI ARKADIUSZ 165,5 55,2 0 0 220,2 77 232,6 79 0 0 0,0 0,00 0,00 0,00 211,2
29 DWOREK ARTUR 140,7 46,9 105 52,5 143,5 50,2 173,1 58,8 0 0 0,0 0,00 0,00 0,00 208,4
30 PTASZKIEWICZ PIOTR 124,9 41,6 0 0 186,4 65,2 166,5 56,5 149,1 39,8 0,0 0,00 0,00 0,00 203,1
31 BURZYŃSKI KAZIMIERZ 142,2 47,4     174,4 61,0 50,1 17,0 168,8 45,1     107,20 27,34 197,8
32 ZDUŃCZYK MICHAŁ 179,2 59,7 0 0 179,9 62,9 216,7 73,6 0 0 0,0 0,00 0,00 0,00 196,2
33 DUSZA MICHAŁ 118,8 39,6         188,5 64,0 186,7 49,9     165,72 42,26 195,7
34 ŻOK MACIEJ 153,6 51,2 0 0 200,1 70 208,1 70,7 0 0 0,0 0,00 0,00 0,00 191,9
35 PASZKOWSKI DARIUSZ 0 0 0 0 240,3 84 252,4 85,7 0 0 0,0 0,00 0,00 0,00 169,7
36 DOLACIŃSKI MARIUSZ 155,1 51,7             218,2 58,3     230,43 58,76 168,8
37 ZAMOJSKI WŁODZIMIERZ 161,4 53,8     114,5 40,0 111,7 37,9     99,4 35,72     167,5
38 BIEKISZ MARCIN                 309,6 82,8     322,38 82,21 165,0
39 GĘDEK MIACHAŁ 134,4 44,8     178,8 62,5 138,9 47,1             154,5
  ANGERMANN ARKADIUSZ 161,5 53,8         80,4 27,3 121,2 32,4     140,07 35,72 149,2
40 MELON JÓZEF 129,0 43,0     127,3 44,5 174,6 59,3             146,8
41 CZECHOWSKI WASYLIJ 154,4 51,5     176,6 61,7             105,72 26,96 140,2
42 DĄBROWSKI PIOTR         220,9 77,2 184,7 62,7             139,9
43 SURDACKI DARIUSZ 176,2 58,7                 107,0 38,45 161,39 41,16 138,4
44 DREWNIAK JACEK 93,7 31,2     111,1 38,8 152,3 51,7         58,71 14,20 136,0
45 KONARZEWSKI BARTOSZ 225,6 75,2             215,5 57,6         132,8
46 GŁOWIAK MAREK         246,1 86,0             181,75 46,35 132,4
47 WĘGRZYNOWSKI ROLAND 172,0 57,3             139,7 37,3     135,44 34,54 129,2
48 PACHOLARZ ADRIAN 184,0 61,3     190,3 66,5                 127,9
49 CYGAN MICHAŁ         188,2 65,8 176,8 60,0             125,8
50 OLEJARZ ANDRZEJ 78,8 26,3     187,1 65,4     114,7 30,6         122,3
  TOBUCH PRZEMYSŁAW 141,2 47,1                 207,5 74,54     121,6
  DARŁAK SERGIUSZ                 236,2 63,1 145,9 52,43     115,6
51 MAZUREK TOMASZ 160,5 53,5     82,9 29,0     105,6 28,2         110,7
52 WOJEWODA PATRYK         171,3 59,9     189,0 50,5         110,4
53 FRĄTCZAK MARCIN         165,9 58,0 149,5 50,8             108,8
  KAPUŚCIŃSKI WOJCIECH 159,5 53,2             188,5 50,4         103,6
54 LISTWON ZBIGNIEW         147,2 51,5 148,1 50,3             101,8
55 PROKUDOWICZ PIOTR 149,8 49,9             191,0 51,0         101,0
56 OLIK CEZARY                 105,5 28,2 170,2 61,15     89,3
57 ZAMORSKI ARTUR                 163,2 43,6     168,01 42,85 86,5
58 IWANEK PRZEMYSŁAW                     237,5 85,33     85,3
59 WRONA ŁUKASZ         103,0 36,0 119,9 40,7             76,7
60 ZMARZLIK PAWEŁ                 163,0 43,6     125,56 32,02 75,6
61 ANTOSZEK PIOTR         99,0 34,6 117,9 40,0             74,6
62 PISZKO ROBERT             146,8 49,8 84,4 22,6         72,4
63 POTRZEBOWSKI GRZEGORZ             210,1 71,3             71,3
64 KUCHOWICZ ŁUKASZ 92,8 30,9     45,6 15,9 71,1 24,1             71,0
65 WŁADKOWSKI ROBERT                     195,5 70,23     70,2
66 PYTLIŃSKI JAROSŁAW 142,2 47,4                     83,56 21,31 68,7
67 KLAUS RAFAŁ         194,7 68,1                 68,1
68 GRZYWACZ ZBIGNIEW                     184,3 66,22     66,2
  TURTOŃ MARCIN             190,6 64,7             64,7
69 DOWLASZEWICZ SZCZEPAN 115,4 38,5             89,5 23,9         62,4
70 GERMANOW WALENTIN 96,1 32,0         88,6 30,1             62,1
71 PIOTROWSKI TOMASZ 92,3 30,8     81,1 28,4                 59,1
72 STUDZIŃSKI WALDEMAR             168,0 57,0             57,0
73 WIERZBICKI CEZARY                 211,7 56,6         56,6
74 KWINTAL HUBERT             165,5 56,2             56,2
75 NAGÓRNY SEBASTIAN                     150,0 53,89     53,9
  BASZCZUK RYSZARD                 200,5 53,6         53,6
  CIECHOŃ PAWEŁ         145,9 51,0                 51,0
76 ZALEWSKI TADEUSZ         144,1 50,4                 50,4
77 SZMYTKIEWICZ KRZYSZTOF         137,2 48,0                 48,0
78 ŻBIKOWSKI MACIEJ         65,6 22,9 71,1 24,1             47,1
79 KARMELITA RAFAŁ             122,6 41,6             41,6
80 STĘPKOWSKI PIOTR                         162,18 41,36 41,4
  KIELEC JAN                 147,4 39,4         39,4
81 KUŁAK PIOTR             108,2 36,7             36,7
82 HAJDUK KATARZYNA 56,1 18,7     50,3 17,6                 36,3
83 PĘKAL JAN         103,7 36,3                 36,3
84 STĘPKOWSKI DARIUSZ         39,0 13,6             58,06 14,81 28,4
85 DURKOT DANIEL                         106,70 27,21 27,2
86 BIELAWSKI BOGUSŁAW 72,7 24,2                         24,2
87 KUCHOWICZ HELENA         52,2 18,3 13,3 4,5             22,8
88 SZYMAŃSKI PAWEŁ             61,3 20,8             20,8
89 ZAJĄCZKOWSKI JONATAN         20,0 7,0 35,8 12,1             19,1
90 JASTRZĘBSKI GRZEGORZ                 61,8 16,5         16,5
91 KLUJ JACEK         41,3 14,4                 14,4
92 ANDRUCH MONIKA 36,8 12,3                         12,3
93 ZAJĄCZKOWSKI GRZEGORZ         27,4 9,6 7,8 2,6             12,2
94 MIASOJED JACEK             33,3 11,3             11,3
95 GRZYWACZ EWA                     29,9 10,76     10,8
96 RÓŻYCKI DARIUSZ             5,6 1,9             1,9

 

Klasyfikacja generalna BRASS

1 KRYCKI MAREK
2 DOMARADZKI GRZEGORZ
3 KUBICKI DARIUSZ
4 STRZELECKI PRZEMYSŁAW 
5 KAPUŚCIŃSKI WOJCIECH
6 CEJBA JAN
7 DUSZAK ADAM
8 DUSZAK BOGDAN
9 KUBICA MARIUSZ
10 KOLASIŃSKI ADRIAN

 

Pełne wyniki wszystkich zawodników tutaj

GTS BRASS

Gorzowskie Towarzystwo Strzeleckie „B.R.A.S.S.” powstało w 2011 roku. Założycielami Stowarzyszenia są ludzie w różnym wieku, wykonujący różne zwody, których łączy jedna pasja… szeroko pojęte strzelectwo...

Gorzowskie Towarzystwo Strzeleckie BRASS